Дніпропетровська обласна рада інформує про проведення другого засідання комісії з конкурсного добору директора комунального закладу культури „Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей”.

Відповідно до частин 3, 5 статті 215 Закону України ,,Про культуру”, на офіційному сайті Дніпропетровської обласної ради розміщується інформація про час та місце проведення засідань конкурсної комісії.

10 квітня 2017 року у Дніпропетровській обласній раді відбулось перше засідання з конкурсного добору директора комунального закладу культури „Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей”

За рішенням комісії до участі в доборі директора комунального закладу культури „Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей” допущена:

ПРОКОПОВИЧ-ТКАЧЕНКО Ольга Олегівна.

25 квітня 2017 року о 14.00 в приміщенні Дніпропетровської обласної ради                      (просп. Олександра Поля, 2, м. Дніпро, каб. 420) відбудеться друге засідання з конкурсного добору директора комунального закладу культури „Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей” під час якого буде слухатись публічна презентація проекту програми розвитку підприємства на один та п’ять років.

Представники ЗМІ та громадських організацій можуть бути присутніми на другому засіданні конкурсної комісії. Повідомлення із поіменним зазначенням осіб, бажаючих бути присутнім на засіданні комісії, просимо надсилати на електронну адресу: oblrada@oblinfo.dp.ua.

Повідомлення надсилати до 13.00 год., 21.04.2017 року.