Розпорядження 87-КП від 23 листопада 2016 року

Про кадрові питання комунального підприємства ,,Центр підтримки малого та середнього бізнесу” Дніпропетровської обласної ради”

Керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Положенням про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ та закладів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області, затвердженим рішенням обласної ради від 23 березня
2007 року № 123-7/V „Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ та закладів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області”:

 

  1. Призначити Писаревського Сергія Олексійовича виконуючим обов’язки директора комунального підприємства ,,Центр підтримки малого та середнього бізнесу” Дніпропетровської обласної ради” 23 листопада  2016 року строком на 2 (два) місяці.

 

  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови обласної ради по виконавчому апарату Жадана Є.В.
Виконуючий обов’язки голови обласної ради
С. ОЛІЙНИК