Новини

Гліб Пригунов: «Допомога військовим частинам на мирній території — ще один внесок у нашу спільну перемогу».

CBE18C2A-28AE-47A8-A9DD-45D1219C35ED

 

У Новомосковському районі вперше в Україні ініціюють створення програми підтримки військових частин. Головна мета програми — це вирішення нагальних проблем військових, насамперед — розвиток інфраструктури та доріг на території Черкаського гарнізону.
Саме сюди, до 239 загальновійськового полігону, з’їжджаються частини із зони АТО, тисячі військових і сотні одиниць техніки. Тут вони підвищують боєздатність, поповнюють особовий склад, відпочивають, ремонтують обладнання та тренуються.
Головною проблемою території на сьогодні є ґрунтова дорога, яка після важкої техніки перетворюється на суцільне болото. Саме тому, у вкрай короткі строки, було знайдено рішення і можливості для ремонту дороги. Його розпочали із завезення 400 тон щебеню.

Гліб Пригунов голова обласної ради зазначив: «Така миттєва реакція на вирішення проблеми стала можливою завдяки співпраці бізнесу та всіх рівнів влади».

Транспортування щебеню забезпечила Новомосковська районна рада. ЇЇ голова Наталія Книжник зазначає : «Наша мета – це планово вирішувати проблеми військових, які базуються на території нашого району. Надавати їм ресурсну підтримку для відновлення інфраструктури – доріг, ліній електропередач, водогонів тощо. Бійці, які ризикують життям заради нас, повинні знати, що їх підтримує народ України і громада».
Всього на полігон планують завезти дві тисячі тонн щебеню. У рамках цивільно військового співробітництва, яке координує керівництво ОК «Схід», це лише початок масштабних робіт.

Голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов підсумував: «Для того, щоб підтримати українських військових, ми знайдемо необхідні ресурси та технічні можливості. Допомога військовим частинам на мирній території — ще один внесок в нашу спільну перемогу».

 

A20CFB44-FF77-4C53-9571-B7113CD1604D

 

E0419BF0-D519-4EF3-AB33-E3941219A38B