Гліб Пригунов: «Безкоштовне оздоровлення в санаторіях — за півроку виконання програми пролікованих стало на 50% більше!».

У 2018 році в Україні була запроваджена нова система безкоштовного оздоровлення усіх працюючих. На сьогодні з початку року вже 2154 жителя Дніпропетровщини пройшли повний курс лікування не сплативши ні копійки, цілком за державний бюджет.

У програмі беруть участь 52 санаторія всієї України. Обрати можна будь-який, за бажанням, хоч безпосередньо у Дніпропетровській області, хоч на Західній Україні. Сучасні технології оздоровлення,
процедури, дієтичне харчування та комфортні умови перебування. Як саме відбувається процедура? По-перше, претендувати на безкоштовну санаторну реабілітацію може кожна офіційно працююча людина. По-друге, санаторне лікування має право призначити ваш лікар після стаціонарного лікування. По-третє, аби оформити поїздку, не потрібно навіть виходити з палати. У кожній лікарні від початку проекту працює співробітник Фонду соціального страхування, який одразу ж в день призначення прийде до вас, ознайомить з усіма умовами, і буквально вже наступного дня ви зможете поїхати до санаторію.
Виконання програми у Дніпропетровській області відбувається під особистим контролем голови обласної ради Гліба Пригунова:

«Завдяки новій програмі на Дніпропетровщині, порівняно з минулими роками, майже вполовину більше людей змогли пройти оздоровлення в санаторіях, і це тільки за півроку.
Дуже приємно бути співорганізатором цієї програми в області. Ми разом з Фондом соцстрахування працюємо, аби кожен житель області знав про можливість отримання безкоштовної реабілітації.
Цей процес ми пильно контролюємо!».

Лікування, проживання та харчування у санаторіях повністю оплачується з державного бюджету. На це Дніпропетровській області виділено майже півмільярда гривень, із розрахунку по 600 грн в день на людину.
Ще одне нововведення — строки оздоровленнч також обираєте самостійно, від 10 до 24 днів. І для цього не потрібно брати додатково відпустку або просити відгул — санаторна реабілітація є продовженням лікарняного.
Також значно збільшився список захворювань, за якими можна отримати
направлення на реабілітацію. Серед них:

  • — нейрореабілітація ( підгострий період інсультів та
    черепно-мозкових травм),
  • — м’язово-скелетна реабілітація (підгострий період після
    операцій на опорно-руховому апараті, період опіків, реваматологічні захворювання),
  • — кардіо-пульмонарна реабілітація ( інфаркт міокарда, хвороби легень, серця тощо) ;
  • — реабілітація після оперативних втручань на органах зору;
  • — при порушенні перебігу вагітності;
  • — соматична реабілітація.

Дізнатися детальну інформацію про перелік профілів медичної реабілітації можна в усіх регіональних відділеннях Фонду соціального страхування.
Якщо у вас виникли будь-які питання стосовно отримання безкоштовної реабілітації, звертайтесь за адресою:
м. Дніпро, просп. Д. Яворницького, 93
www.fse.gov.ua