Без рубрики

Новини

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА РАДА ПІДПИШЕ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ З ПРОГРАМОЮ USAID З ПИТАНЬ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

 

(м. Дніпро) — 10 жовтня 2018 року о 10.00 у приміщенні обласної ради відбудеться підписання меморандуму про співпрацю та взаємодію між Дніпропетровською обласною радою та програмою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

У заході візьмуть участь:

  • Голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов;
  • Керівник програми USAID DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» Беррі Рід.

 

На захід запрошені представники виконавчого апарату облради, спеціалісти та експерти програми DOBRE, представники об’єднаних територіальних громад-партнерів програми DOBRE з Дніпропетровської області, представники спільної робочої групи з питань реалізації програми DOBRE в об’єднаних територіальних громадах Дніпропетровської області.

Адреса проведення заходу: м. Дніпро, приміщення обласної ради, зала президії, кім.516, вул. Поля, 2.

 

 Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) — це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Комʼюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.