Про визнання обраним депутатом Дніпропетровської обласної ради наступного за черговістю у виборчому списку ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ПАРТОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» Ангурця Олексія Володимировича

До Дніпропетровської обласної виборчої комісії 07.11.2017 року надійшов лист Дніпропетровської обласної ради у якому повідомляється про те, що до  обласної ради надійшла заява депутата обласної ради Буряка Івана Олександровича про дострокове припинення ним повноважень депутата обласної ради в зв’язку з обранням його 29 жовтня 2017 року Юр’ївський селищним головою  Юрʼївського району Дніпропетровської області (копія заяви Буряка І.О. додається). Відповідно до п.4 ч. 1 ст. 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» повноваження депутата обласної ради Буряка І.О. припиняються  без прийняття рішення обласної ради.

Буряк І.О. включений до виборчого списку ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ПАРТОРГАНІЗАЦІЇ  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» під номером 2.

Відповідно до частини 1 ст. 90 Закону України «Про місцеві вибори», у разі дострокового припинення повноважень депутата обраного у багатомандатному виборчому окрузі на підставах і в порядку передбаченого Конституцією та законами України, за рішенням територіальної виборчої комісії обраним депутатом визнається наступний за черговістю кандидат у депутати від місцевої організації партії.

Згідно додатку №2 до постанови Дніпропетровської обласної виборчої комісії від 04.11.2015 року №86 «Про затвердження виборчих списків місцевих організацій політичних партій, що отримали п’ять і більше відсотків голосів виборців на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року по виборах депутатів Дніпропетровської обласної ради» наступним за черговістю у виборчому списку ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ПАРТОРГАНІЗАЦІЇ  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» під номером               29 затверджено Ангурця Олексія Володимировича.

До Дніпропетровської обласної виборчої комісії 08.11.2017 року надійшла заява кандидата в депутати Дніпропетровської обласної ради Ангурця О.В. щодо відсутності іншого представницького мандату.

Розглянувши документи, які надійшли 07.11.2017 року та 08.11.2017 року,  керуючись Законом України «Про місцеві вибори», Постановою ЦВК від 02.10.2015 року  №381 «Про Роз’яснення щодо порядку реєстрації обраних депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів та старост сіл, селищ» (зі змінами), враховуючи положення Постанови ЦВК від 05.09.2015 року №228 «Про порядок організації роботи та ведення діловодства у виборчих комісіях з місцевих виборів»,  постанови Дніпропетровської обласної виборчої комісії від 04.11.2015 року №86 «Про затвердження виборчих списків місцевих організацій політичних партій, що отримали п’ять і більше відсотків голосів виборців на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року по виборах депутатів Дніпропетровської обласної ради» обласна виборча комісія

п о с т а н о в л я є: