Про скасування реєстрації кандидата у депутати Дніпропетровської обласної ради КОВТУНА Володимира Васильовича, включеного до виборчого списку РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ по виборах депутатів Дніпропетровської обласної ради 25 жовтня 2015 року

До Дніпропетровської обласної виборчої комісії 31 липня 2018 року  надійшла заява від кандидата у депутати Дніпропетровської обласної ради  КОВТУНА Володимира Васильовича, включеного до виборчого списку РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ по виборах депутатів Дніпропетровської обласної ради 25 жовтня  2015 року щодо скасування рішення обласної виборчої комісії в частині реєстрації його кандидатом у депутати.

Згідно абз. 9 ч. 2 ст. 47 Закону України «Про місцеві вибори» територіальна виборча комісія скасовує рішення в частині реєстрації в багатомандатному виборчому окрузі окремого кандидата в депутати з виключенням його з виборчого списку в разі звернення кандидата у депутати в будь-який час після завершення виборчого процесу відповідних місцевих виборів.

Керуючись ч.2 ст.25, ст.47 Закону України «Про місцеві вибори», враховуючи положення Постанови ЦВК від 05.09.2015 року за №228 «Про порядок організації роботи та ведення діловодства у виборчих комісіях з місцевих виборів», обласна виборча комісія                              п о с т а н о в л я є: