ПОВІДОМЛЕННЯ

Дніпропетровська обласна рада інформує про проведення другого засідання комісії з конкурсного добору директора комунального підприємства „Дніпропетровська філармонія ім. Л.Б. Когана” Дніпропетровської обласної ради”

Відповідно до частин 3, 5 статті 215 Закону України ,,Про культуру”, на офіційному сайті Дніпропетровської обласної ради розміщується інформація про час та місце проведення засідань конкурсної комісії.

21 жовтня 2020 року у Дніпропетровській обласній раді відбулось перше засідання з конкурсного добору директора комунального підприємства „Дніпропетровська філармонія ім. Л.Б. Когана” Дніпропетровської обласної ради”.

За рішенням комісії до участі в доборі  директора комунального підприємства „Дніпропетровська філармонія ім. Л.Б. Когана” Дніпропетровської обласної ради” допущені ХАСАПОВ Олександр Дмитрович та СТАВИЧЕНКО Анна Валеріївна.

22 жовтня 2020 року о 10.00 в приміщенні Дніпропетровської обласної ради (просп. Олександра Поля, 2, м. Дніпро, каб. 420) відбудеться друге засідання з конкурсного добору директора комунального підприємства „Дніпропетровська філармонія ім. Л.Б. Когана” Дніпропетровської обласної ради”, під час якого будуть слухатись публічна презентація проєкту програми розвитку закладу на один та п’ять років.

Для отримання акредитації представникам ЗМІ та громадських організацій у другому засіданні конкурсної комісії, просимо надсилати повідомлення на електронну адресу: info@oblrada.dp.gov.ua.

Акредитація здійснюватиметься до 18.00 год., 21.10.2020 року.