Розпорядження про кадрові питання комунального підприємства „Молодіжний центр Дніпропетровщини” Дніпропетровської обласної ради”

Розпорядження про кадрові питання комунального підприємства „Молодіжний центр Дніпропетровщини” Дніпропетровської обласної ради”

Керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Положенням про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ та закладів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області, затвердженим рішенням обласної ради від 23 березня
2007 року № 123-7/V „Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ та закладів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області”:

 

  1. Звільнити Сухарева Андрія Вячеславовича, директора комунального підприємства „Молодіжний центр Дніпропетровщини” Дніпропетровської обласної ради”, 22 серпня 2016 року відповідно до статті 38 Кодексу законів про працю України.

 

  1. Призначити Кривогуза Сергія Андрійовича виконуючим обов’язки директора комунального підприємства „Молодіжний центр Дніпропетровщини” Дніпропетровської обласної ради” 23 серпня 2016 року строком на  2 (два) місяці.

 

  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови обласної ради по виконавчому апарату Жадана Є.В.
Голова Дніпропетровської обласної ради
Гліб ПРИГУНОВ