Новини

Будинок для пенсіонерів вперше з’явиться на Дніпропетровщині

_MG_3737

Завдяки співробітництву обласної влади та великого бізнесу у селі Спаське Новомосковського району побудують новий соціальний об’єкт для літніх людей коштом приватної компанії. Голова облради Святослав Олійник та генеральний директор ПАТ «Созидатель» Леонід Турчин сьогодні підписали відповідний меморандум.

Вже є готовий проект, в якому передбачено створення будинку, розрахованого на 20 місць, із парковою зоною, басейном, їдальнею, медпунктом та концертною залою. Завершити будівництво планують до кінця літа 2020 року. Голова облради Святослав Олійник коментує: «Будівництво такого соціального об’єкту – це приклад для всієї країни та демонстрація ефективного співробітництва влади та бізнесу. Ми візьмемо в експлуатацію цей об’єкт, забезпечимо штатними співробітниками та надамо усю необхідну підтримку з нашого боку. Ми дуже вдячні соціально-відповідальному бізнесу за такі ідеї. Цей досвід треба поширювати і в інших громадах нашої області!».

Ідея створення будинку для пенсіонерів належить генеральному директору ПАТ «Созидатель» Леоніду Турчину. Надихнули його приклади Канади та Японії: «У цих країнах працюють сучасні будинки для літніх людей поряд із закладами для дітей. Як висновок, пенсіонери живуть на 10 років довше. У Спаському спочатку буде зведений будинок для літніх людей на 669 кв. м. Втім, за бажанням цю територію можна розширювати. Ми також дякуємо нашій обласній владі, яка одразу відгукнулись на нашу ініціативу».

_MG_3691 _MG_3756