Новини

Дніпро-1 із ювілеєм привітали на передовій

14

Легендарний батальйон відсвяткував  5-річчя з дня створення. Бійці  Дніпро-1 були серед перших, хто у 2014 добровільно пішов захищати Україну від російської агресії. Сьогодні батальйон базується в Мар’янці.

Ініціатором поїздки на передову  був голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов. Ще в п’ятницю, 12 квітня, він на своїй сторінці у Facebook закликав небайдужих зібрати приємні подарунки для бійців, а вже зранку 14 квітня голова обласної ради відправився до Мар’янки.

Як сам Гліб Пригунов написав пізніше:

« Бійці «Дніпра -1» охороняють  місцевих мешканців, адже бойові дії продовжуються і вулиці Мар’янки  раз від разу прострілюються снайперами.  За усі роки війни Дніпро-1  роки  побував в найгарячіших точках. По сьогодні тут служать ті, хто прийшов ще у 2014 – му. Зараз це вже не добровольці, а професіонали, забезпечені всім необхідним: зброєю, оснащенням, одягом та інш.
Від 3,5 млн мешканців нашої області та всіх депутатів обласної ради привітали  бійців полку «Дніпра-1» та привезли їм подарунки! Ми вдячні вам за захист і гарантуємо, що тили у вас прикриті також надійно!».

Голова обласної ради також у своєму пості подякував усім тим, хто долучився до збору подарунків та допоміг в організації поїздки: ТМ Мушкетер, Генадій Бутенко, волонтери військового госпіталю та всім небайдужим жителям області!