Новини

Коментар прес-служби Дніпропетровської обласної ради щодо приміщення MediaProstir.

DD549570-5DAD-44F8-8144-14982C6E8D63

У зв’язку із виявленими недоліками будівлі, що ставить під загрозу можливість її експлуатації, виникла  потреба  проведення ремонтних робіт у приміщенні.

У зв’язку з цим  сесія обласної ради проголосувала за   скасування рішення  про передачу приміщення в оренду ГО «ЦСТ «Інфопростір».    З подальшим зобов’язанням сторін договору повернути орендоване нерухоме майно. Номер рішення сесії 518-18/VII от 25.10. 2019 п.5.

Згодом будівля, що  належить до спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст  Дніпропетровської області,  була захоплена невідомими людьми. На фасаді вони  розмістили рекламу  Штабу опору капітуляції, яка не має жодного відношення до Інфопростору.

Наразі не існує  ні одного  договору оренди, на підставі якого могли б  працювали в будівлі будь-які організації. Тим більше, обласна рада не має юридичних стосунків зі Штабом  опору капітуляції.

ГО «Інфопростір», не погоджуючись  із рішенням сесії обласної ради, звернулася до суду із позовом «Про визнання протиправним та скасування відповідного рішення Дніпропетровської обласної ради».