Новини

Ситуація з COVID на Дніпропетровщині

E1799E89-5A08-4CD1-84BA-1553A728D807
За останні дві доби зафіксований 21 летальний випадок від COVID. Переважна більшість — люди похилого віку.
Троє людей загинули цими вихідними одразу ж, як поступили до лікарні.
За офіційною статистикою у Дніпропетровській області зростає кількість смертей від коронавірусу. Нові випадки захворювання фіксують щодня. Окрім того, лікарі сповіщають, що стає більше хворих з ускладненнями, а саме — з пневмонією. Особливо страждають люди вікової категорії 50+. Як зазначив сьогодні головний лікар ОКЛ ім. Мечникова Сергій Риженко (Sergii Ryzhenko):
«Черга на комп’ютерний томограф лікарні — сотні людей. У десятків — пневмонії. Багатьох привозять, коли вони вже не дихають.
Найбільше зростання пневмоній в Дніпрі».
Наразі в Мечникова знаходиться 101 пацієнт, 14 — вкрай тяжких, 4 — на ШВЛ. Сергій Риженко також акцентував, що на сьогодні вже гостро відчувається нестача кадрів та ліжок у лікарні. Саме тому він закликав населення дотримуватися карантинних норм, користуватися усіма необхідними засобами захисту та не виходити з дому без необхідності людям похилого віку.
«Мечникова розробляє програму порятунку здоров’я і жителів Дніпра старшого покоління. Це виходить сьогодні на перший план.
Необхідна вітамінотерапія, закупівля імунних препаратів і своєчасна лікарська допомога. Тоді зупинимо смертність», — розповів Сергій Риженко.