Новини

У Дніпрі 14 жовтня розпочалося з урочистих заходів на Алеї Героїв — вшануванням загиблих захисників і захисниць України

!IMG_2167

У заході взяли учать родини загиблих героїв, військові, волонтери, духовенство, небайдужа громадськість та представники обласної влади.

«Сьогоднішнє свято є надзвичайно важливим для всіх, хто є справжнім українцем, патріотом своєї держави. 14 жовтня ми відзначаємо три символічні дати — День захисників в захисниць, Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Усі вони уособлюють мужність та незламність духу нашого народу в усі часи.

Вітаю військових, волонтерів, медиків з Днем захисників і захисниць України! Дякую відважним чоловікам і жінкам, хлопцям і дівчатам – всім, хто вірою і правдою служить Батьківщині, за мирне небо над нашими містами і спокійний сон наших дітей», — зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

По завершенні урочистостей голова облради разом із командувачем ОК «Схід» генералом-майором Олегом Мікацем у Дніпропетровському військовому шпиталі відвідав військовослужбовців, які були евакуйовані з району ООС з пораненнями. Микола Лукашук привітав захисників та з нагоди свята нагородив цінними подарунками:

«Ми повинні завжди пам‘ятати, чим жертвують наші бійці, захищаючи свободу та незалежність України. Найдорожчим — своїм життям та здоров‘ям. І за це ми навіки в неоплатному боргу перед ними!» — підсумував голова обласної ради.

Також від дітей області було передано 300 оберегів, які вони власноруч зробили для військових, пацієнтів шпиталю, та медичного персоналу.

«Дніпропетровщина у 2014 році стала форпостом держави у боротьбі проти російської агресії. Наші земляки і землячки сьогодні, не жаліючи себе, продовжують відстоювати суверенітет України на сході. Наш обов’язок — забезпечити надійний тил для тих, хто на фронті, і турботу про усіх учасників АТО/ОСС і їхніх родин!» — зазначила радник голови обласної ради з питань АТО/ООС Тетяна Губа.

!IMG_2171 !IMG_2176 !IMG_2221!IMG_2277 !IMG_2328 !IMG_2335 !IMG_2356!IMG_2168 !IMG_2211 !IMG_2253 !IMG_2257 !IMG_2303