Новини

У спорткомплексі міжнародного рівня «Олімпія+» чергове оновлення!

!_MG_9103
Відкрита нова зала у спортивному обласному комунальному закладі. Оновлене приміщення повністю пристосоване та обладнане для занять єдиноборствами та олімпійським карате. Тренування тут проводять професіонали. Наприклад, Катерина Васильєва – чемпіонка світу, володарка Чорного поясу. Аналогів такого залу у Дніпрі немає, переконує директор комплексу Сергій Тімарєв: «У нас тут застелене німецьке татамі, яке використовують на чемпіонатах світу! Це найкращий сучасний варіант, який відповідає багатьом параметрам. Усе обладнання якісне, не алергенне! Крім того, ми залучили кращих тренерів для цієї роботи».
З моменту відкриття установи і до сьогодні, «Олімпія+» не припиняє свій розвиток. Загалом на будівництво об’єкту з бюджету обласної ради пішло більше 12 мільйонів гривень. Новий зал єдиноборств був реконструйований вже за рахунок коштів комунальної установи, що свідчить про розвиток закладу. Сьогодні цей комплекс – один з найкращих у регіоні.
!_MG_9047
Загальна площа забудови – більше 2,6 тис. кв. В тому числі ігровий зал площею понад 1тис.кв м., який одночасно вміщає майже сотню глядачів. Також налагоджена онлайн трансляція, усі події можна дивитися в мережі інтернет. Починаючи з 2016 року, тут щомісяця проходять знакові змагання: всеукраїнські та обласні турніри з волейболу, баскетболу, міні-футболу та ще понад 30 видів спорту. Всього за два роки було проведено 120 спортивно-масових заходів, в яких взяло участь понад 33 тисячі осіб. Є у спорткомплексі і соціальний вектор розвитку. Воїни АТО можуть безкоштовно тренуватись у стінах закладу.
!_MG_9072
Голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов підсумовує: «Виховати здорове спортивне покоління, а тим паче спортсменів-переможців, неможливо без комплексного підходу. Перш за все – це створення нормальних цивілізованих умов. Спорт сьогодні – це високі технології. Виховання ж єдиноборствами сильних і сміливих людей — сьогодні це вкрай важливо у країні, де йде війна».