Рішення про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України

 

Рішення про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12 – 14 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, віддаючи шану та враховуючи внесок бійців добровольчих формувань у захист територіальної цілісності та незалежності України, зважаючи на висновки й рекомендації постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, обласна рада  в и р і ш и л а:

 

  1. Визнати бійцями-добровольцями, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на                      сході України (далі – бійці-добровольці АТО), осіб із числа мешканців Дніпропетровської області, які перебували чи перебувають у складі добровольчих формувань, що були створені або самоорганізовані для захисту незалежності, суверенітету, територіальної цілісності держави, але в подальшому не увійшли до складу Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України й інших створених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів.

 

  1. Створити при обласній раді та обласній державній адміністрації комісію із надання статусу бійців-добровольців АТО (далі – комісія).

 

  1. Рекомендувати департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації у двотижневий термін подати на затвердження склад та Положення про комісію.

 

 

  1. Затвердити спільним розпорядженням голів обласної ради та обласної державної адміністрації склад та Положення про комісію.

 

  1. Бійцям-добровольцям – громадянам України, які постійно проживають на території Дніпропетровської області, мають бути видані посвідчення відповідного зразка.

 

  1. Рішення обласної ради опублікувати в газеті „Зоря”, оприлюднити на інтернет-сторінці обласної ради та в інших засобах масової інформації області.

 

  1. Звернутися до Верховної Ради України з пропозицією законодавчого врегулювання підстав та процедури встановлення статусу, обсягу соціальних пільг та гарантій для учасників добровольчих формувань антитерористичної операції на сході України, які в подальшому не увійшли до складу створених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів.

 

  1. Координацію роботи з виконання цього рішення покласти на заступника голови обласної ради Куюмчяна М.С., контроль – на постійну комісію обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності.
Виконуючий обов’язки голови обласної ради, перший заступник голови Дніпропетровської обласної ради
С. ОЛІЙНИК

м. Дніпро

№ 52-4/VIІ

15.06.2016 р