«Я особисто вдячний Роману Валентиновичу за мужність , яку він проявив під час піку епідеміологічної загрози. Саме він, незважаючи на високий ризик зараження, велике моральне і фізичне навантаження, часто підміняючи своїх співробітників, щодня працює заради здоров’я і життя інших людей», — Святослав Олійник, голова Дніпропетровської обласної ради.
Новини
Святослав Олійник вручив нагрудний знак «За заслуги перед громадою» Роману Чубу, головному санітарному лікарю області
![2G3A0003](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2020/10/2G3A0003-1366x768.jpg)