Чергове засідання постійної комісії обласної ради з питань науки, освіти, соціальної політики та праці цього разу проводилось на базі унікальної інноваційної установи «Добре Вдома», яка створена внаслідок реформування колишнього дитячого будинку в сучасний соціальний заклад обласного рівня для надання комплексу безкоштовних соціальних послуг дітям та сім’ям, що опинились в складних життєвих обставинах.
Метою проведення такого виїзного засідання було глибоке ознайомлення з діяльністю установи, її нагальними потребами та визначення шляхів подальшої співпраці.
«Цей центр покликаний захищати права дітей та підтримувати родини, що опинились у складних життєвих обставинах, зберігати сім’ю, створювати умови, за яких кожна дитина отримуватиме необхідний захист і підтримку у своїй громаді. Станом на 1.07.21 в Центрі отримали послуги 589 дітей та 304 дорослих. Заклад дійсно унікальний, тому депутати Дніпропетровської облради цього року спрямували 316.9 тис. грн на його утримання. Ми й надалі підтримуватимемо й сприятимемо роботі Центру», — сказав голова постійної комісії обласної ради з питань науки, освіти, соціальної політики та праці Анатолій Коломоєць.
Директорка центру «Добре вдома» Олена Гуржій наголосила: «Ми вдячні депутатам облради, зокрема голові Миколі Лукашуку, бо ж відтоді, коли заклад був прийнятий на баланс ДОР, ми отримали значну підтримку — консультативну й фінансову. Сьогодні під час виїзного засідання ми разом визначили шляхи впровадження інноваційного досвіду щодо надання соціальних сімейно-орієнтованих послуг для громад області. Визначили алгоритм, за яким ТГ області зможуть налагодити співпрацю зі службами у справах дітей та нашим центром. Також обговорили питання щодо подальшого фінансування установи».
Під час робочого візиту депутати облради оглянули заклад, поспілкувались із його співробітниками і користувачами послуг та відвідали один з п’яти відділень центру — Малий груповий будинок. Там виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які потребують тривалої реабілітації і які поки-що не влаштовані у сімейні форми виховання. Вихованці будиночку отримали подарунки.
![MYAK3343](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/MYAK3343.jpg)
![photo5298719158034348213](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/photo5298719158034348213.jpg)
![photo5298719158034348215](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/photo5298719158034348215.jpg)
![MYAK3752](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/MYAK3752.jpg)
![MYAK3336](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/MYAK3336.jpg)
![MYAK3351](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/MYAK3351.jpg)
![MYAK3360](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/MYAK3360.jpg)
![MYAK3374](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/MYAK3374.jpg)
![MYAK3407](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/MYAK3407.jpg)
![MYAK3411](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/MYAK3411.jpg)
![MYAK3412](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/MYAK3412.jpg)
![MYAK3417](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/MYAK3417.jpg)
![MYAK3535](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/MYAK3535.jpg)
![MYAK3774](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/MYAK3774.jpg)