ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

 

Дніпропетровська обласна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної експертної оцінки на об’єкти нерухомого майна спільної власності територіальних громад Дніпропетровської області, які відчужуються:

Вбудоване нежитлове приміщення (літ. А-2) загальною площею 306,6 кв. м, розташоване на першому поверсі двоповерхової будівлі за адресою: м. Дніпро, просп. Героїв 22А;

Нерухоме майно-нежитлове приміщення площею 544,8 кв.м., розташоване за адресою: м. Дніпро, вул. Шмідта, 26.

Для участі в конкурсі учасник подає на розгляд конкурсної комісії:

конкурсну пропозицію та підтвердні документи в окремо запечатаних конвертах з супровідним листом, який має містити опис документів, що перебувають у конвертах.

Конкурсна пропозиція претендента має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також терміну виконання робіт.

         До підтвердних документів належать:

заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

копія установчого документа претендента;

копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у   штатному складі претендента та яких ним буде залучено до проведення оцінки, підписання та резензування звіту про оцінку майна;

 

письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна, підписання та рецензування звіту про оцінку майна, завірені їх особистими підписами;

копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, у штатному складі якого працює рецензент, виданого Фондом державного майна України;

інформація про претендента (документ, який містить відомості щодо його досвіду роботи, у тому числі з оцінки подібного майна (досвід практичної діяльності з оцінки майна має становити не менше 1 року),  кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним за цивільно-правовими договорами, кваліфікації та особистого досвіду роботи рецензента звіту з незалежної оцінки майна та інші відомості у разі необхідності).

Конкурсну документацію слід подавати до загального відділу виконавчого  апарату  Дніпропетровської  обласної  ради  за адресою:
м. Дніпро, просп. О.Поля, 2, кабінет № 522.

Кінцевий термін прийняття пропозицій учасників конкурсу
до 13.00 год. 29 листопада 2018 року.

Конкурс відбудеться 30 листопада 2018 року об 11.00 за адресою:
м. Дніпро, просп. О.Поля, 2, кабінет № 420.

Довідки за телефоном (056) 742-87-70.

До відома: розпорядження голови Дніпропетровської обласної ради від 21 січня 2015 року № 5-р „Про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності”, яким затверджено Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності та форма заяви на участь у конкурсі, розміщене на сайті Дніпропетровської обласної ради.