Дніпропетровська обласна рада інформує про проведення другого засідання комісії з конкурсного добору директора – художнього керівника комунального підприємства „Дніпропетровський Будинок органної та камерної музики” Дніпропетровської обласної ради”.

Відповідно до частин 3, 5 статті 215 Закону України ,,Про культуру”, на офіційному сайті Дніпропетровської обласної ради розміщується інформація про час та місце проведення засідань конкурсної комісії.

21 листопада 2017 року у Дніпропетровській обласній раді відбулось перше засідання з конкурсного добору директора – художнього керівника комунального підприємства „Дніпропетровський Будинок органної та камерної музики” Дніпропетровської обласної ради”.

За рішенням комісії до участі в доборі директора – художнього керівника комунального підприємства „Дніпропетровський Будинок органної та камерної музики” Дніпропетровської обласної ради” допущені всі кандидати, які подали документи.

28 листопада 2017 року о 16.00 в приміщенні Дніпропетровської обласної ради                      (просп. Олександра Поля, 2, м. Дніпро, каб. 516) відбудеться друге засідання з конкурсного добору директора – художнього керівника комунального підприємства „Дніпропетровський Будинок органної та камерної музики” Дніпропетровської обласної ради”, під час якого будуть слухатися публічні презентації проектів програм розвитку підприємства на один та п’ять років.

Представники ЗМІ та громадських організацій можуть бути присутніми на другому засіданні конкурсної комісії. Повідомлення із поіменним зазначенням осіб, бажаючих бути присутнім на засіданні комісії, просимо надсилати на електронну адресу: oblrada@oblinfo.dp.ua.

Повідомлення надсилати до 12.00 год., 27.11.2017 року.

Дивіться відео-трансляцію за посиланням.