Дніпропетровська обласна рада інформує про проведення першого засідання комісії з конкурсного добору директора комунального закладу культури „Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей”.

Відповідно до частин 3, 5 статті 215 Закону України ,,Про культуру”, на офіційному сайті Дніпропетровської обласної ради розміщується інформація про час та місце проведення засідань конкурсної комісії.

Перше засідання конкурсної комісії щодо добору директора комунального закладу  культури „Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей” відбудеться 10 квітня                    2017 року о 14.00 в приміщенні Дніпропетровської обласної ради (просп. Олександра Поля, 2, м. Дніпро,  кабінет 420).

 

Відповідно до чинного законодавства, члени конкурсної комісії щодо добору кандидатів на посаду директора комунального закладу  культури „Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей”та кандидати на посаду директора комунального закладу  культури „Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей” повідомлені про час та дату першого засідання  секретарем комісії у телефонному режимі.