ПОВІДОМЛЕННЯ

Дніпропетровська обласна рада інформує про проведення другого засідання комісії з конкурсного добору директора – художнього керівника обласного комунального підприємства культури „Дніпропетровський академічний театр опери та балету”.

Відповідно до частин 3, 5 статті 215 Закону України ,,Про культуру”, на офіційному сайті Дніпропетровської обласної ради розміщується інформація про час та місце проведення засідань конкурсної комісії.

29 березня 2019 року у Дніпропетровській обласній раді відбулось перше засідання з конкурсного директора – художнього керівника обласного комунального підприємства культури „Дніпропетровський академічний театр опери та балету”.

За рішенням комісії до участі в доборі директора – художнього керівника обласного комунального підприємства культури „Дніпропетровський академічний театр опери та балету” допущені всі кандидати.

04 квітня 2019 року об 11.00 в приміщенні Дніпропетровської обласної ради (просп. Олександра Поля, 2,                     м. Дніпро, каб. 420) відбудеться друге засідання з конкурсного директора – художнього керівника обласного комунального підприємства культури „Дніпропетровський академічний театр опери та балету”, під час якого буде слухатися публічна презентація проекту програми розвитку підприємства на один та п’ять років.

Представники ЗМІ та громадських організацій можуть бути присутніми на другому засіданні конкурсної комісії. Повідомлення із поіменним зазначенням осіб, бажаючих бути присутнім на засіданні комісії, просимо надсилати на електронну адресу:  info@ oblrada.dp.gov.ua.

Повідомлення надсилати до 17.30 год., 03.04.2019 року.