Новини

Боротьба із COVID, підтримка медичних закладів, ремонти доріг та завершення реконструкцій

!_MG_2254
Бюджетна комісія Дніпропетровської обласної ради проголосувала за важливі фінансові спрямування. Рішенням депутатів було збільшено видатки обласним госпітальним базам на реконструкцію мережі медичного киснепостачання – 40 769 800 грн.
 
А саме таким лікарням: Дніпропетровський обласний госпіталь ветеранів війни, Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І.І. Мечникова, Дніпропетровська багатопрофільна клінічна лікарня з надання психіатричної допомоги та Криворізький протитуберкульозний диспансер.
 
👉59 934 200 грн виділено з обласного бюджету громадам на забезпечення централізованою подачею кисню ліжок у місцевих лікарнях, де отримують стаціонарну медичну допомогу пацієнти з COVID-19.
 
👉5 835 300 грн – додаткові кошти з державного бюджету на підтримку трьох медзакладів області:
 
👉Дніпропетровська обласна станція переливання крові, Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи, Дніпропетровська багатопрофільна клінічна лікарня з надання психіатричної допомоги.
 
👉У межах обласного бюджету збільшено видатки Дніпропетровському обласному центру кардіології та кардіохірургії 2 500 000 грн підуть на проведення поточного ремонту.
 
Також громади спрямували кошти до обласного бюджету у розмірі 15 440 700 на:
 
🏠будівництво будинку культури Новоолександрівської сільської територіальної громади, будівництво спортивно-оздоровчого комплексу в смт. Слобожанське та забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг у громадах.
 
🏠Більше 100 000 000 з державного бюджету спрямують на департамент ЖКХ обласної адміністрації на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення.
 
🏠По капітальному будівництву в області перерозподілено видатки на продовження та завершення будівництва тих об’єктів, які можливо ввести у цьому році в експлуатацію, а також на виготовлення та коригування ПКД – майже 38 000 000 грн.
 
11,7 млн з державного бюджету спрямовано для отримання житла ВПО та учасникам АТО/ООС:
 
⁃ Дніпровська міська громада — 6,9 млн грн;
⁃ Нікопольська міська громада — 2,8 грн;
⁃ Павлоградський міська громада — 1,5 грн.