Новини

Вперше в історії закладу: Криворізький військовий ліцей випускає юних захисниць!   

IMG_20240627_145045_330

14 дівчат стали випускницями нашого Криворізького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Вони отримали не лише атестати про повну загальну середню освіту, а й фізичний гарт та вишкіл, необхідні для подальшого вступу до закладів вищої освіти сектору безпеки та оборони. Ці дівчата здобули знання та навички, які стануть їм міцним фундаментом для успішного захисту держави. 

 

Вальс випускників, ритуал прощання з прапором, хвилюючі слова й подяки, сльози радості та смутку — загалом заклад цьогоріч випустив 121-го ліцеїста.

 

«Дякую педагогам, які протягом років виховували та готували юнаків і дівчат до відповідального й почесного служіння Україні. Вітаю випускників з цією знаменною подією у їхньому житті! Бажаю успіхів та втілення найамбітніших задумів! Разом ми робитимемо все можливе задля миру на українській землі», — сказав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

 

Криворізький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Дніпропетровської обласної ради запрошує на навчання випускників 9-х класів.