Новини

Гліб Пригунов: «Кошти обласного бюджету 2017 року ми направляємо на проекти і програми для людей»

img_4491

Обласний бюджет-2017 склав майже 14 млрд грн., це на 19,2% більше, ніж у 2016 році. Такий кошторис затвердили депутати на сьомій сесії обласної ради. У тому числі бюджет розвитку — 935,9 млн грн.

Основні бюджетні кошти спрямують на розвиток територій області, будівництво та реконструкцію освітніх, медичних та соціально-культурних закладів тощо. Більше 150 млн грн. направлять на капремонт житлового фонду, заходи з енергозбереження, роботу та благоустрій водопровідно-каналізаційного господарства. Ще 282,5 млн грн. – на ремонт доріг в області.

Також, закладені кошти на зростання мінімальної заробітної плати працівникам бюджетних установ, яка зросте до 3,2 тис. грн. з січня 2017року. Усі професійно-технічні навчальні заклади регіону, крім м. Дніпро та сільських районів будуть утримуватися за рахунок коштів обласного бюджету.

«Бюджет наступного року – соціальний. У ньому збережено усі соціальні видатки. Кошти у першу чергу будуть спрямовані на проекти і програми, які забезпечать найбільший економічний чи соціальний ефект для області: а саме: ремонт доріг, природоохоронні заходи, будівництво, реконструкцію і ремонт шкіл, дитсадків, лікарень, об’єктів водопостачання, придбання сучасного медичного обладнання», — зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов.

Також на сесії обласної ради затвердили питання змін до обласного бюджету на 2016 рік, які передбачають виплату матеріальної допомоги олімпійцям, а також нові програми, які розпочнуть свою роботу у 2017 році – Програма патріотичного виховання населення Дніпропетровщини на 2017 – 2021 роки, Програму підтримки агропромислового комплексу Дніпропетровської області у 2017 – 2021 роках, Програму підтримки малого та середнього бізнесу та ін.

 

img_4571  img_4528