Новини

Гліб Пригунов розповів про останнє рішення щодо будівництва аеропорту

Презентация1
На будівництво нового аеропорту з держбюджету виділять 200 млн грн.. Порошенко назвав будівництво аеропорту в Дніпрі пріоритетним завданням бюджету України на 2019 рік.
«У 2019 з державного бюджету виділять кошти на будівництво нового аеропорту в смт Солоному. Окремим рядком в держбюджеті за ініціативою Президента передбачені 200 млн грн. На останній нараді з Кабміном була поставлена задача від Петра Порошенка про те, що в Дніпрі повинен бути сучасний аеропорт. Робоча назва аеропорту — «Придніпров’я», — повідомив голова бюджетного комітету Верховної Ради Андрій Павелко.
Голова обласної ради Гліб Пригунов прокоментував: «Фахівці з усієї країни були залучені для розробки проекту аеропорту. Було багато пропозицій щодо місця будівництва нового терміналу та злітно-посадкової смуги. Будівництво великого хабу на межі Дніпропетровської і Запорізької областей, дозволить об’єднати пасажиропотоки двох регіонів. Це масштабний проект — це крок в цивілізоване майбутнє двох регіонів»
Як відомо, в даний час зареєстрована поправка до бюджету про виділення коштів в розмірі 1 млрд. Грн на будівництво сучасного аеропорту в Дніпрі. Поправку підписали нардепи БПП Андрій Павелко, Іван Куліченко, Максим Курячий, Тетяна Ричкова.