Новини

Гліб Пригунов: «9 000 000 євро виділено Німеччиною на створення житла для ВПО!».

IMG_1725

Голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов повідомив: «Цієї осені Український фонд соціальних інвестицій та німецький державний банк розвитку KfW підписали угоду, якою передбачено надання Урядом Німеччини гранту у розмірі 9 000 000 євро на сприяння розвитку соціальної інфраструктури. Мається на увазі будівництво нового житла або реконструкції будівель під житло для внутрішньо переміщених осіб, а також шкіл та садочків!».

Проект реалізовуватиметься на території населених пунктів 5 областей України: Дніпропетровської, Харківської, Запорізької, Донецької та Луганської. Вартість одного проекту має складати до 500 тисяч євро, а площа будівель – близько 1300 кв. м.

Голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов поставив задачу громадам вивчити питання і подати проекти на конкурс: «В області зараз проживає 100 000 зі сходу країни. Забезпечення гідних умов життя для них є одним з пріоритетів роботи обласної ради. Саме тому ми налагоджуємо співробітництво з нашими іноземними партнерами, адже саме Німеччина є країною, яка максимально допомагає нам у сфері адаптації мігрантів».

Гліб Пригунов також підняв питання можливості виділення в цих будинках соціального житла як то для багатодітних родин, для людей тих професій, в яких зацікавлена громада, наприклад, лікарів, поліцейський та інших.

Український фонд соціальних інвестицій є неприбутковою організацією, що створена з метою підтримки найменш соціально захищених верств населення, а також ініціатив територіальних громад і громадських організацій. Донорами УФСІ у різні роки був Світовий банк, Європейський Союз, Уряд Німеччини (KfW), Уряд Великої Британії (DFID), Уряд Швеції (Sida), Уряд Японії (JSDF), Фонд імені Чарльза Стюарта Мотта, Канадське агентство міжнародного розвитку, Міжнародний фонд «Відродження», Програма розвитку ООН.