Новини

ЗВЕРНЕННЯ уповноважених представників депутатських фракцій в Дніпропетровській обласній раді VII скликання до Верховної Ради України щодо набуття повноважень новообраним Президентом України

FB_IMG_1557666015262

Ми, уповноважені представників депутатських фракцій в Дніпропетровській обласній раді VII скликання, глибоко стурбовані ситуацією з недотриманням Верховною Радою України конституційних прав та свобод громадян.
21 квітня 2019 року ми стали свідками і учасниками визначальної для України події, а саме мирного демократичного волевиявлення українського народу – головного джерела влади в нашій країні.
Мандат довіри новообраному Президенту України перевищив усі результати волевиявлень попередніх років і складає 73,22 відсотка. Вищим за нього був лише результат Всеукраїнського референдуму 1 грудня 1991 року, коли за проголошення незалежності України проголосувало 90,32 відсотка українців. І це не що інше, як підтвердження високого рівня свідомості та занепокоєння громадян за долю країни, прагнення нових позитивних змін і реальних, а не фальшивих реформ.
Офіційно результати виборів були оприлюднені Центральною виборчою комісією 30 квітня 2019 року. Однак станом на 10 травня 2019 року Верховною Радою України досі не ухвалено відповідного рішення про скликання урочистого засідання з нагоди вступу на посаду новообраного Президента України.
Ми, уповноважені представників депутатських фракцій в Дніпропетровській обласній раді VII скликання, вважаємо такі дії нехтуванням гарантованих Конституцією України прав та свобод громадян.
Вимагаємо від депутатів Верховної Ради України:
1. Вжити всіх заходів для прискорення інавгурації новообраного Президента України відповідно до вимог Закон України «Про вибори Президента України».
2. Негайно припинити всілякі інсинуації навколо президентських повноважень до вступу на посаду новообраного Президента України.
3. Дотримуючись положень статті 87 Закону України «Про вибори Президента України», а також положень пункту 2 Постанови Верховної Ради України від 14 грудня 2004 року № 2227-IV «Про порядок проведення урочистого засідання Верховної Ради України, присвяченого складанню присяги новообраним Президентом України» — на 19 травна 2019 року призначити урочисте засідання Верховної Ради України. на якому відбудеться інавгурація новообраного Президента України.
Ґрунтовність наших вимог підтверджується тим, що в Дніпропетровській області за новообраного Президента України, Зеленського Володимира Олександровича, проголосувало майже 90 відсотків виборців.

Уповноважені представники депутатських фракцій
в Дніпропетровській обласній раді VII скликання:

Депутатська фракція
«Українське об’єднання патріотів –УКРОП» Тимошенко Владлен Васильович

Депутатська фракція „Опозиційний блок” Адамський Анатолій Павлович

Депутатська фракція
„Радикальна партія Олега Ляшка” Скворцов Віталій Олександрович

Депутатська фракція „Відродження” Орлов Сергій Олександрович

Депутатська фракція
„Об’єднання „Самопоміч” Івахно Анатолій Юрійович

Депутатська фракції „Батьківщина” Ульяхіна Антоніна Миколаївна