Новини

Ми дерева не рубаємо, а саджаємо. Екологічно свідомі підприємства зайнялись озелененням області

116872537_3570390712980193_8200361562850062062_n

У співпраці з обласною радою представники ПрАТ «Кривий Ріг Цемент» висадили шестирічні липи на території Дніпропетровського професійно-технічного центру. Дерева обирали в контейнерах, щоб вони прижились навіть влітку. У червні висаджували дерева на території однієї із шкіл м. Кривий Ріг. Попереду – інші локації, адже озеленення та оновлення існуючих зелених зон промислово навантажених міст Дніпропетровщини є критично необхідним.

«Закликаю інші підприємства області, особливо ті, які мають внесок у забруднення довкілля, бути активнішими у відтворенні природи та поліпшенні стану навколишнього середовища. Дякуємо за екологічно свідому позицію ПрАТ «Кривий Ріг Цемент», який став ініціатором озеленення та профінансував закупівлю дерев. Ми у свою чергу обрали локацію, адже важливо забезпечити догляд за висадженими деревами. Саме за цими принципами обиралось місце висадки цього разу», — заступник голови облради Олексій Ангурець.

Такий досвід співпраці із соціально відповідальним бізнесом планують популяризувати і надалі. Останні роки багато дерев постраждали від буревіїв або вирубки, а дерева в місті – це чисте повітря, захист від спеки, комфортне середовище.