Новини

Мільйон дерев за добу: Дніпропетровщина долучилась до світової екологічної ініціативи

! (3)
У суботу 10 квітня, за сприяння обласної ради, Дніпропетровщина взяла участь у глобальній екологічній акції «Озеленення планети» 100 країн світу одночасно вийшли на висадку дерев та кущів. Мета акції — зберегти біорізноманіття планети та боротися зі зміною клімату.
На базі Обухівської ОТГ, в рамках акції, будо засаджено територію у три гектари. Тут силами працівників лісової охорони, представників Дніпропетровської обласної ради, місцевої громадськості й учнів тутешніх шкіл було висаджено 20 тисяч сіянців сосни звичайної.

«Дуже важливо залучати до таких акцій дітей. Так в малечі формується шанобливе ставлення до природи загалом і до лісу, зокрема. В майбутньому, переконаний, сьогоднішні учасники акції дбатимуть про чистоту зелених зон свого регіону», — зазначив Олександр Кравченко, начальник управління Дніпропетровського лісового та мисливського господарства.

Усього на базі Дніпропетровських лісництв в рамках екологічної ініціативи «Озеленення планети» засаджено 23 гектари лісових культур. Це понад 120 тисяч сіянців білої акації, черешчатого дубу та сосни звичайної.
«Відновлення зелених насаджень регіону — один із пріоритетних напрямків обласної комплексної програми (стратегії) екобезпеки на 2016-2025 рр, яку підтримали депутати обласної ради. Наша мета — створити екологічно безпечні та комфортні умови для життя населення регіону. Цьогоріч буде відновлено 358,1 гектарів лісу. З них 134,5 гектари — лісовідновлення і 223.6 гектарів — непридатні для ведення сільськогосподарського виробництва землі, їх заліснять державні підприємства», — підсумував голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
Для лісовідновлення та лісорозведення у поточному році використають майже 2 мільйони сіянців і саджанців.
Посадковий матеріал використовується із закритою кореневою системою. Відтак приживлюваність для майбутніх Дніпропетровських лісів майже стовідсоткова.
! (2)
! — копия ! (6) — копия ! (7) — копия ! (8) — копия ! (10) — копия ! (18) — копия ! (19) — копия