Новини

Обласна рада залучає німецькі інвестиції – 20 000 000 євро на будівництво водоводів.

IMG_7307

Таку суму готовий витратити німецький банк розвитку KfW на модернізацію та розбудову сектору водопостачання та водовідведення у Дніпропетровщині.

Якісні послуги для населення, сучасні технології та «зелена економіка» — такі основні критерії проектів водопостачання, які сьогодні представили німецьким експертам.

Серед великої кількості поданих проектів з області німецькі експерти обрали трьох переможців.

Підприємство «Аульський водовід», Солонянська та Криничанська ОТГ були запрошені до Дніпропетровської обласної ради як потенційні учасники програми співфінансування з німецьким банком KfW.
«Ці потенційні кошти ми зосередимо на модернізації потужностей Аульського водоводу, який забезпечує питною водою Дніпро, Кам’янське та низку інших населених пунктів в області. В рамках цих же інвестицій фінанси можуть піти і до сусідніх Криничок та Солоного. Не секрет, що система водопостачання у нашій області потребує куди більших інвестицій. Саме тому ми зацікавлені у подальшій, більш широкій, співпраці між нами та Банком розвитку KfW», — зазначив під час зустрічі заступник голови Дніпропетровської обласної ради Валерій Безус.

Після детального вивчення матеріалів німецькі експерти відправились з ознайомчими візитами на «Аульський водовід» та до громад, аби подивитися на ті об’єкти, де планується реалізація спільних інвестиційних проектів.

«Міжнародне співробітництво та залучення інвестицій – це один із пріоритетів нашої роботи. До цього ми привчаємо і громади області. І сьогодні ті, хто має бажання та проявляє ініціативу, отримує конкретні результати – нові дороги, ремонти закладів освіти, будівництво водоводів та багато іншого!» — зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.