Новини

Розпочався робочий візит у Канаду делегації із України. Дніпропетровську делегацію очолив голова обласної ради Гліб Пригунов.

index

Це навчальна поїздка посадових осіб, які відповідають за розвиток сільського господарства на обласному рівні в Україні.
Гліб Пригунов неодноразово підкреслював, що в розрізі децентралізації, та створення об’єднаних територіальних громад, і взагалі розвитку країни в цілому – важливим є розвиток сільського господарства в Україні. Саме створення ферм сімейного типу може суттєво впливати на економічний стан об’єднаних територіальних громад, на розвиток сіл. В Дніпропетровській області є приклади створення успішних кооперативів: коли родини працюють на власному господарстві та сплачують податки, що залишаються в бюджеті об’єднаної громади. Співінвесторами в деяких кооперативах виступали спільні з Канадою проекти.
Отже, Канада – країна з розвинутим сільськогосподарським сектором.

Головною ж метою поїздки названо — підвищення обізнаності лідерів областей України, які відповідають за сільськогосподарську політику, щодо потенціалу кооперативів, які займаються складними видами діяльності,такими як зерно, молочні продукти та інші виробництва. «В підсумку – все це повинно сприяти створенню українських конкурентоспроможних у світовому масштабі господарств», — підкреслив Гліб Пригунов.