Новини

ТГ Дніпропетровщини отримають гроші на розробку планів просторового розвитку територій

patrick-schneider-87oz2SoV9Ug-unsplash

Кабмін прийняв постанову, яка стимулює громади до розробки комплексних планів просторового розвитку. Наразі вже погоджено відповідний порядок та умови надання субвенції. Загальний обсяг фінансування на поточний рік складає 62,55 млн грн, які надаватимуться за рахунок позики Світового банку.

«Субвенція розробки буде нараховуватися з Державного бюджету та розподілятися між обласними кошторисами. Виділені кошти дозволять запустити масовий процес розробки планів просторового розвитку вже цього року. Аби отримати субвенцію представники ТГ мають затвердити завдання на розробку комплексного плану та мати актуальну картографічну основу в цифровій формі у державній геодезичній системі координат УСК-2000. Це вкрай актуально для молодих громад Дніпропетровщини», — наголосив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Нагадаємо, угода, за якою Світовий банк надає Україні фінансову підтримку на Програму «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство України», набула чинності у червні 2020 року. В межах домовленостей протягом 2020 – 2024 років заплановано розробити 600 комплексних планів просторового розвитку територій громад.

95fbbd60-75ac-11eb-afbb-0921bc8f9f7e