Такий підхід дозволить ще більше активізувати співпрацю з регіональним бізнесом та залучати додаткові інвестиції в область. Слід зазначити, що за останні роки гірничі відводи взагалі не надавались обласною радою. Натомість вони дозволяють легально видобувати корисні копалини та сплачувати до бюджетів громад значні кошти за їх видобуток. Сьогодні відбулася робоча зустріч з керівниками компаній, які отримали гірничі відводи на видобування піску у Петриківському районі та м. Кам`янське.
Антон Кумановський, заступник голови Дніпропетровської обласної ради зазначив: «Ми виступаємо за розширення списку корисних копалин місцевого значення. Зараз до них належать лише пісок, глина та суглинок. У той же час наш у нашому регіоні є поклади золота, нафти, щебню, граніту та інших важливих для розвитку промисловості корисних копалин. Але вони мають національне значення і на їх видобуток треба отримувати дозвіл у Києві. Впевнений, що такий підхід докорінно змінить ситуацію та дозволить розвиватися нашому бізнесу і територіям та пришвидшить надходження інвестицій».
Тому Дніпропетровська обласна рада буде звертатися до інших облрад, аби й вони підтримали таку пропозицію, яку потім буде прийнято на загально-національному рівні.
Зараз Україна проходить курс децентралізації. Одна з головних ідей реформи – більша кількість зароблених громадами коштів залишаються на їх територіях та працюють на людей. Тому це ще один крок до покращення життя в громадах.