# Будуємо 24/7.
«Олімпійські резерви». Будинок ігрових видів спорту. Готовність – 75%.
З обласного бюджету на будівництво загалом передбачено 192 000 000 грн.
Виконані роботи:
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Тривають внутрішні оздоблювальні роботи.
У будинку ігрових видів спорту за проєктом буде розташовано зали для бадмінтону, баскетболу, волейболу та тенісу, тренажерна зала, зона відпочинку, масажна та мокра парна кімната, відділи для спортсменів, тренерів, пункт допінг-контролю і багато іншого.