На заході говорили про співпрацю роботодавців з представниками влади та профспілками, значення якої у воєнний час набуло особливого значення, адже є важливим інструментом єднання тилу у протистоянні російському агресору.
Одне з головних питань, яке розглянули – кадрове забезпечення виробництва з огляду прискореного професійного навчання, аби підмінити мобілізованих та тих, хто переїхали в більш безпечні регіони чи мігрували в інші країни. А також – працевлаштування демобілізованих воїнів, людей з інвалідністю, переселенців.
За видатні результати діяльності у воєнний час підприємців нагородили грамотами Дніпропетровської обласної ради. Відзнаки від імені голови обласної ради вручив його радник Євгеній Марченко.
«Наші підприємці не лише допомагають розвивати економіку, створювати робочі місця, забезпечувати людей необхідним. Вони працюють і в таких соціальних напрямках, як впровадження дуальної системи професійної освіти, наставництво на виробництві щодо запровадження нових підходів задля профорієнтації школярів, психосоціальна підтримка працівників. Ці здобутки вже помітні на національному рівні й запроваджуються у сусідніх областях. Дякуємо роботодавцям та підприємцям Дніпропетровщини за стійкість та роботу задля добробуту регіону!» – сказав радник голови Дніпропетровської обласної ради Євгеній Марченко.