В Дніпропетровській обласній раді відбувся круглий стіл щодо реалізації в КЗ «Дніпропетровський центр соціально-психологічної допомоги» ДОР спільних проєктів та ініціатив, направлених на допомогу особам, які перебувають в складних життєвих обставинах.
«Обласна рада стала гарним діалоговим майданчиком, де всі учасники сьогоднішньої зустрічі змогли висловити свої іде в роботі із людьми, які опинились в нелегких життєвих обставинах. Ми обговорили напрями взаємодії та вирішили, що представники Червоного хреста допоможуть працівникам та підопічним Дніпропетровського центру соціально-психологічної допомоги продуктовими наборами, предметами гігієни та курсами первинної медичної допомоги. Всеукраїнський благодійний фонд «Горєніє» дасть доступ підопічним Центру до курсів перекваліфікації з подальшим працевлаштуванням. А також організує навчання бажаючих відкрити власний мікробізнес. Це тільки перший крок. Попереду ще багато роботи», — сказала Лілія Гиренко, депутатка облради та начальниця управління з питань гуманітарної, соціально-культурної сфери та освіти виконавчого апарату Дніпропетровської обласної ради.
В рамках зустрічі учасники підписали Меморандум про співпрацю. Його партнерами стали:
– навчально-наукова лабораторія дослідження проблем правового статусу внутрішньо переміщених осіб та забезпечення гендерної рівності Науково-дослідного інституту державного будівництва та місцевого самоврядування НАПрНУ та Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ;
– відділ ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Дніпропетровській області;
– ГО ЖІНКИ плюс;
– Всеукраїнський благодійний фонд «Горєніє»;
– Дніпропетровська обласна організація Товариства Червоного Хреста України;
– Всеукраїнська жіноча єврейська організація Проєкт Кешер;
– Дніпропетровське регіональне відділення Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад»;
– громадська організація «Регіональна асоціація пацієнтів».
Серед інших підняти тем — надання медичної допомоги, харчування, працевлаштування та пошук соціального житла, тренінги й курси з психологічної підтримки та перекваліфікації для постраждалих. Також курси та тренінги з підвищення кваліфікації для фахівців, пошук нового приміщення для центра, розповсюдження інформації про обласний соціальний центр, хто до нього може долучитись та яку допомогу можуть отримати.