Нещодавно, в економічно розвиненій Дніпропетровській області 100 тис. осіб не мали центрального водопостачання у своїх будинках взагалі. За чотири роки роботи обласна влада докорінно змінила цю ситуацію. Було побудовано та оновлено 50 водоводів довжиною понад 400 кілометрів. Це дало змогу зменшити втрати води у мережах та уникнути перебоїв водопостачання. Як висновок, 65 тис. сільських мешканців отримали питну воду у своїх домівках. Поліпшити умови життя вдалося для 520 тис. людей.
Наприклад, у Софіївському районі за період 2014-2018 роки збудовано 44,8 км водоводів, забезпечено питною водою 8 населених пунктів. Для порівняння за аналогічний період у 2008-2013 роках на території району здійснено будівництво всього 1 водоводу (с. Сергіївка-7,8км) та 2 реконструкції. До 2021 року в районі заплановано збудувати ще 40 км підводних водоводів.
Якісні послуги для населення, сучасні технології та «зелена економіка» — такі основні критерії проектів водопостачання. Задля якісної реалізації програм обласна рада на постійній основі співпрацює із європейськими партнерами та залучає інвесторів. Наразі планується реалізація програми співфінансування з німецьким банком KfW із Аульським водоводом, Солонянською ОТГ. В рамках швейцарсько-українського проекту «DESPRO» нещодавно пройшов тематичний семінар для голів ОТГ та керівників водопостачальних підприємств.
Голова обласної ради Гліб Пригунов наголошує: «В області на період 2019-2021 років заплановано будівництво та модернізація десятків водоводів. Розбудова системи централізованого водопостачання продовжується. В цьому напрямку нас підтримує державна влада, громади та інвестори».