Рішення про деякі питання управління майном, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області

 

Рішення про деякі питання управління майном, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області

Керуючись статтями 43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, Положенням про відчуження об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області, затвердженим рішенням Дніпропетровської обласної ради від 06 серпня 2004 року № 439-18/ХХІV „Про вдосконалення управління майном, що належить до спільної власності територіальних громад області”, ураховуючи висновки й рекомендації постійної комісії обласної ради з питань комунальної власності, житлово- комунального господарства, обласна рада в и р і ш и л а:

 

 1. Передати майно, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області:

 

1.1. Обладнання, для облаштування кабінетів телемедицини, придбане Дніпропетровською обласною радою в рамках реалізації проекту „На шляху до Європейських стандартів медичних послуг. Запровадження пілотного проекту з телемедицини на базі міських та районних лікарень області в умовах реформування системи охорони здоров’я”, з балансу Дніпропетровської обласної ради в оперативне управління комунального закладу „Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І.І. Мечникова”, комунального закладу „Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня” ДОР”, комунального закладу „Дніпропетровський обласний перинатальний центр зі стаціонаром” ДОР”,  комунального закладу „Дніпропетровський обласний клінічний центр кардіології та кардіохірургії” Дніпропетровської обласної ради” (додаток 1).

 

1.2. Мережі водопостачання та водовідведення, розташовані за адресами: м. Дніпропетровськ, просп. Гагаріна, 101, 101а, 101б, 101г, 101д, 101к, закріплені на праві господарського відання за комунальним підприємством „Агропроекттехбуд” Дніпропетровської обласної ради”, зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області до комунальної власності територіальної громади міста Дніпропетровська із закріпленням на балансі за комунальним підприємством „Дніпроводоканал” за умови прийняття відповідного рішення Дніпропетровською міською радою згідно з чинним законодавством України.

 

1.3. З балансу управління капітального будівництва облдерж-адміністрації:

1.3.1. Введений в експлуатацію об’єкт „Пішохідні переходи закритого типу в різних рівнях із проїзною частиною просп. Газети „Правда” в місті Дніпропетровську, будівництво, перша черга” зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області до комунальної власності територіальної громади м. Дніпро-петровська на баланс Дніпропетровського міського комунального підприємства „Дніпроавтоміст” за умови прийняття відповідного рішення Дніпропетровською міською радою згідно з чинним законодавством України.

 

1.3.2. Радіологічне, електромедичне та електротерапевтичне устаткування, інструменти й прилади загальною балансовою вартістю 57114907 (п’ятдесят сім мільйонів сто чотирнадцять тисяч дев’ятсот
сім) грн – в оперативне управління комунального закладу „Дніпро-петровський онкологічний диспансер” Дніпропетровської обласної ради”.

 

1.4. Споруди котелень з інженерними мережами та обладнанням, розташовані за  адресами:

м. Дніпропетровськ, вул. Широка, 222,

м. Дніпропетровськ, вул. Шмідта, 26,

Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, вул. Радянська, 238,

закріплені на праві господарського відання за дочірнім підприємством „Східтеплоенерго” комунального підприємства „Дніпротеплоенерго” Дніпропетровської обласної ради”, у господарське відання дочірнього підприємства „Північтепломережа” комунального підприємства „Дніпротеплоенерго” Дніпропетровської обласної ради”.

 

1.5. Автотранспортний засіб марки ВАЗ 21070, 2003 року випуску, реєстраційний номер 23397 АЕ, закріплений на праві господарського відання за дочірнім підприємством „Тепловиробничий центр” комунального підприємства „Дніпротеплоенерго” Дніпропетровської обласної ради”, у господарське відання дочірнього підприємства „Східтеплоенерго” комунального підприємства „Дніпротеплоенерго” Дніпропетровської обласної ради”.

 

1.6. Об’єкти водопостачання та водовідведення, закріплені на праві оперативного управління за комунальним закладом „Царичанська центральна районна лікарня” Дніпропетровської обласної ради”, зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області до спільної власності територіальних громад Царичанського району за умови прийняття відповідного рішення Царичанською районною радою згідно з чинним законодавством України.

 

1.7. Споруди котелень з обладнанням та інженерними мережами, розташовані за адресою: Дніпропетровська область, м. Верхньодніпровськ, вул. Федоровського, 6, закріплені на праві господарського відання за дочірнім підприємством „Васильківкатеплоенерго” комунального підприємства  „Дніпротеплоенерго” Дніпропетровської обласної ради”, – у господарське відання дочірнього підприємства „Тепловиробничий центр” комунального підприємства  „Дніпротеплоенерго” Дніпропетровської обласної ради”.

 

1.8. Будівлю колишньої аптеки, розташовану за адресою: Дніпропетровська область, Нікопольський район, с. Покровське,
вул. Радянська, 20, закріплену на праві господарського відання за обласним комунальним підприємством „Фармація”, до комунальної власності територіальної громади с. Покровське Нікопольського району Дніпропетровської області для розміщення поліцейської дільниці за умови прийняття відповідного рішення Покровською сільською радою згідно з чинним законодавством України.

 

 1. Прийняти до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області:

2.1. З комунальної власності територіальної громади м. Орджонікідзе майно у кількості 1819 од. загальною балансовою вартістю 127403 (сто двадцять сім тисяч чотириста три) грн 55 коп. із закріпленням на праві оперативного управління за комунальним закладом „Орджонікідзевська центральна міська лікарня” Дніпропетровської обласної ради”.

 

2.2. З державної власності юридичні особи та їх майно (додаток 2) зі збереженням їх цільового призначення та зобов’язанням не відчужувати у приватну власність за умови прийняття відповідного рішення органом, уповноваженим управляти державним майном.

 

3 . Надати дозволи (додаток 3) на списання майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст    Дніпропетровської області й перебуває на балансі:

 

державної установи „Дніпропетровський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України”;

комунального  закладу  ,,Дитячий протитуберкульозний санаторій
№  5” Дніпропетровської обласної ради”;

комунального  закладу ,,Дніпропетровський міський пологовий будинок № 1” Дніпропетровської обласної ради”;

комунального  закладу ,,Дніпропетровський обласний клінічний центр кардіології та кардіохірургії” Дніпропетровської обласної ради”;

комунального  закладу ,,Дніпропетровська міська клінічна лікарня
№ 9” Дніпропетровської обласної ради”.

 

3.1. Здійснити списання майна з додержанням вимог, викладених у рішенні обласної ради від 26 вересня 2014 року № 573-27/VІ „Про затвердження Порядку списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області”.

 

3.2.  Усі деталі, вузли та агрегати розібраного та демонтованого обладнання, які придатні для ремонту іншого обладнання, а також матеріали, отримані від ліквідації основних засобів, підлягають оприбуткуванню.

 

3.3. Керівникам обласних комунальних підприємств, закладів та установ забезпечити використання придатних до експлуатації вузлів, деталей, матеріалів від списаного майна.

 

3.4. Якщо рішення про надання дозволу на списання майна з балансів підприємств, установ, закладів приймалося на пленарному засіданні обласної ради, підприємства, установи, заклади подають
у місячний строк після закінчення процедури розбирання, демонтажу та оприбуткування до обласної  ради звіт про списання майна згідно
з додатком 2 до додатка до рішення обласної ради, зазначеного у
підпункті 3.1.

 

3.5. Використання коштів від здачі списаного з дозволу обласної ради, голови обласної ради чи з дозволу керівників підприємств, установ, закладів майна, що перебувало на балансі обласної ради або підприємств, установ чи  закладів, здійснюється таким чином:

80 відсотків коштів, отриманих за здані у вигляді брухту і відходів золото, платину, метали платинової групи, дорогоцінне каміння, перераховуються в дохід спеціального фонду обласного бюджету;

50 відсотків коштів, отриманих за здані у вигляді брухту і відходів срібло, кольорові та чорні метали, перераховуються в дохід спеціального фонду обласного бюджету;

решта коштів залишається в розпорядженні підприємства, установи, закладу, обласної ради, на балансі яких перебувало майно, та використовується на покриття витрат, пов’язаних з організацією збирання і транспортування матеріалів на приймальні пункти, витрати на інші господарські потреби, на ремонт, модернізацію чи придбання нових необоротних активів (крім будівель і споруд) та матеріальних цінностей, а також на інші видатки згідно з затвердженим кошторисом.

 

 1. Внести зміни до рішення Дніпропетровської обласної ради від
  21 жовтня 2015 року № 699-34/VІ „Про деякі питання управління майном, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області”:

4.1. У додатку 2 пункт 2 таблиці викласти у такій редакції:

 

„Будівля відділення № 9 (літ. А-1, літ. Б-1)”.

 

4.2. Підпункт 1.22.2 після слів „Дніпропетровського” доповнити словом „Васильківського”.

 

4.3. Підпункт 1.15 викласти у новій редакції:

„Об’єкти нерухомого майна, розташовані за адресою: м. Дніпро-петровськ, вул. Електрична, 1б, закріплені на балансі відокремленого структурного підрозділу „Дніпропетровський міський відділ ДУ „Дніпропетровський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України”, – до комунальної власності територіальної громади міста Дніпропетровська за умови прийняття відповідного рішення Дніпропетровською міською радою згідно з чинним законодавством України”.

 

 1. Дозволити передати на договірній основі у безоплатне тимчасове користування майно, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області:

5.1. Строком на 3 (три) роки:

5.1.1. Автотранспортні засоби, закріплені на праві оперативного управління за комунальним закладом „Нікопольська центральна районна лікарня” Дніпропетровської обласної ради”, марки:

УАЗ 3962, 2004 року випуску, реєстраційний номер АЕ 9802 АВ,

УАЗ 3962, 1999 року випуску, реєстраційний номер 54395АЕ,

УАЗ 3962, 2002 року випуску, реєстраційний номер АЕ 4390 АР,

ГАЗ 32214, 2003 року випуску, реєстраційний номер АЕ 8409 ЕІ,

ГАЗ 322173, 2007 року випуску, реєстраційний номер АЕ 7206 ВХ  –

комунальному закладу „Нікопольська станція швидкої медичної допомоги” Дніпропетровської обласної ради”.

 

5.1.2. Приміщення загальною площею 21,5 кв. м, розташоване за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Гавриленка, 1, закріплене на праві оперативного управління за комунальним закладом „Клінічний онкологічний диспансер” Дніпропетровської обласної ради”, – дочірньому підприємству „Східтеплоенерго” комунального підприємства „Дніпротеплоенерго” Дніпропетровської обласної ради” для розміщення обладнання котельні.

 

5.1.3. Підвальне приміщення загальною площею 182,1 кв. м, розташоване за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Перемоги, 113, закріплене на праві оперативного управління за комунальним закладом „Дніпропетровська міська лікарня № 15” Дніпропетровської обласної ради”, – дочірньому підприємству „Східтеплоенерго” комунального підприємства „Дніпротеплоенерго” Дніпропетровської обласної ради” для розміщення обладнання котельні.

 

5.1.4. Приміщення загальною площею 64,1 кв. м, розташоване за адресою: м. Дніпропетровськ, площа Дем’яна Бєдного, 14, закріплене на праві оперативного управління за обласним комунальним вищим навчальним закладом „Дніпропетровський театрально-художній
коледж”, – дочірньому підприємству „Східтеплоенерго” комунального підприємства „Дніпротеплоенерго” Дніпропетровської обласної ради” для розміщення обладнання котельні.

 

5.1.5. Нежитлові приміщення загальною площею 98,0 кв. м, розташовані за адресою: Дніпропетровська область, м. Синельникове,
вул. Миру, 52, закріплені на праві оперативного управління за комунальним закладом „Синельниківська центральна районна лікарня” Дніпропетровської обласної ради” для розміщення Синельниківської підстанції медичної допомоги комунального закладу „Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Дніпропетровської обласної ради”.

5.1.6. Автотранспортні засоби, закріплені на праві оперативного управління за комунальним закладом „Новомосковська центральна районна лікарня” Дніпропетровської обласної ради”, марки:

ГАЗ 2705, реєстраційний номер АЕ 0673 ЕС,

УАЗ 3962, реєстраційний номер АЕ 5803 ЕР,

УАЗ 3962, реєстраційний номер АЕ 6802 АО,

ГАЗ 2705, реєстраційний номер АЕ 4943 СН –

комунальному закладу „Новомосковська станція швидкої медичної допомоги” Дніпропетровської обласної ради”.

 

5.1.7. Нежитлову будівлю, яка є пам’яткою культурної спадщини місцевого значення, розташовану за адресою: м. Дніпропетровськ,
вул. Артема, 3а та закріплену на праві господарського відання за комунальним підприємством „Агропроекттехбуд” Дніпропетровської обласної ради”, для розміщення Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату за наявності відповідного висновку Дніпропетровської міської ради та погодження управління культури, національностей та релігій обласної Дніпропетровської державної адміністрації.

 

5.2. Строком на 1 (один) рік:

5.2.1. Нежитлове приміщення загальною площею 30,0 кв. м, розташоване за адресою: м. Дніпропетровськ, просп. Карла Маркса, 18, закріплене на праві оперативного управління за КЗК „Дніпропетровський національний історичний музей імені Д.І. Яворницького” ДОР”, для розміщення Дніпропетровської обласної організації Національної Спілки письменників України.

 

5.3. Керівникам закладів, зазначених у пункті 5, укласти договори та здійснити передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області в безоплатне тимчасове користування за додержанням вимог чинного законодавства України.

 

 1. Надати згоду КП „Агропроекттехбуд” ДОР” залишити до 31 груд-ня 2016 року кошти в розмірі 100 відсотків орендної плати, отриманої за нерухоме майно, що передається в оренду, на потреби КП „Агро-проекттехбуд” ДОР”, у тому числі і для приміщень, площа яких перевищує 200 кв. м, у зв’язку із тяжким фінансовим становищем.

 

 1. Запровадити у 2016 році та продовжити зміни в організації харчування дітей у навчальних закладах, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області (додаток 4).

З метою оптимізації витрат бюджетних коштів на забезпечення харчування учнів у навчальних закладах, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селиш, міст Дніпропетровської області, надати згоду на безоплатне користування терміном на 2 роки
11 місяців:

приміщеннями харчоблоків, овочесховищ, комор та технологічним обладнанням навчальних закладів переможцям конкурсних торгів, проведених  відповідними закладами, на надання послуг з харчування за умови здійснення переможцями конкурсних торгів поточного ремонту зазначених приміщень за власний рахунок;

кухонним інвентарем та посудом за умови повернення його після закінчення дії договору в належному стані.

Звільнити від сплати за комунальні послуги та енергоносії переможців конкурсних торгів, які надаватимуть послуги з харчування дітей у навчальних закладах, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селиш, міст Дніпропетровської області, за умови відсутності зазначених витрат у калькуляції вартості послуг.

Координацію заходів з виконання п. 7 цього рішення покласти на департамент освіти і науки облдержадміністрації, контроль – на постійну комісію обласної ради з питань науки, освіти, сім’ї та молоді.

Вважати такими, що втратили чинність, пункт 9 рішення Дніпропет-ровської обласної ради від 23 січня 2015 року № 615-29/VI та підпункт 9.2 рішення Дніпропетровської обласної ради від 29 травня 2015 року
№ 650-31/VІ „Про деякі питання управління майном, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області”.

 

 1. Керівникам обласних комунальних підприємств, закладів та установ здійснити дії, передбачені чинним законодавством, на виконання пунктів 1 – 7 цього рішення.

 

 1. Запропонувати головам міських, районних, сільських та селищних рад здійснити заходи, передбачені чинним законодавством, на виконання пунктів 1, 2, 4 цього рішення.

 

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань комунальної власності, житлово- комунального господарства.
Голова Дніпропетровської обласної ради
Гліб ПРИГУНОВ

м. Дніпропетровськ

№ 22-2/VIІ

19.02.2016 р