Рішення про Програму впровадження державної політики органами влади у Дніпропетровській області на 2016 – 2020 роки

 

Рішення про Програму впровадження державної політики органами влади у Дніпропетровській області на 2016 – 2020 роки

Керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ураховуючи звернення облдержадміністрації, висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку області, бюджету та фінансів,  обласна рада в и р і ш и л а:

  1. Затвердити Програму впровадження державної політики органами влади у Дніпропетровській області на 2016 – 2020 роки (далі ‒ Програма) згідно з додатком до рішення.

 

  1. Рекомендувати структурним підрозділам облдержадміністрації, Головному управлінню Державної казначейської служби України у Дніпропетровській області, Держфінінспекції в Дніпропетровській області, які визначені як виконавці, забезпечити виконання заходів, передбачених цією Програмою, відповідно до вимог чинного законодавства.

 

  1. Надати право голові обласної ради за поданням облдержадміністрації за погодженням з постійною комісією обласної ради з питань соціально-економічного розвитку області, бюджету та фінансів протягом терміну дії Програми здійснювати своїми розпорядженнями, з подальшим затвердженням їх на сесіях обласної ради, уточнення заходів щодо забезпечення виконання завдань Програми впровадження державної політики органами влади у Дніпропетровській області на 2016 –            2020 роки.

 

  1. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на департамент фінансів облдержадміністрації, контроль – на постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку області, бюджету та фінансів.
Голова Дніпропетровської обласної ради
Гліб ПРИГУНОВ

м. Дніпропетровськ

№ 15-2/VIІ

19.02.2016 р