Рішення про внесення змін до рішення обласної ради від 27 грудня 2013 року № 507-23/VІ „Про регіональну програму оздоровлення та відпочинку дітей Дніпропетровської області у 2014 – 2021 роках” (зі змінами)

 

Рішення про внесення змін до рішення обласної ради від 27 грудня 2013 року № 507-23/VІ „Про регіональну програму оздоровлення та відпочинку дітей Дніпропетровської області у 2014 – 2021 роках” (зі змінами)

Керуючись законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Указом Президента України від 28 лютого 2013 року № 96/2013 „Про деякі заходи з оптимізації системи центральних органів виконавчої влади”, зважаючи на розпорядження голови облдержадміністрації від 26 червня 2015 року                    № Р-307/0/3-15 „Про структуру обласної державної адміністрації та внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 08 листопада 2012 року № Р-830/0/3-12 (зі змінами та доповненнями), з метою приведення відповідно до визначеної структури облдержадміністрації бюджетних призначень щодо фінансового забезпечення регіональних програм, ураховуючи звернення облдержадміністрації, висновки й рекомендації постійної комісії обласної ради з питань науки, освіти, сім’ї та молоді, обласна рада в и р і ш и л а:

 

  1. Внести зміни до рішення обласної ради від 27 грудня 2013 року № 507-23/VI „Про регіональну програму оздоровлення та відпочинку дітей Дніпропетровської області у 2014 – 2021 роках” (зі змінами), замінивши в тексті рішення, додатках до нього, додатках до додатків та паспорті програми у відповідних відмінках слова:

„департамент фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді облдержадміністрації” на слова „департамент соціального захисту населення облдержадміністрації”;

„департамент взаємодії з правоохоронними органами цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації” на слова „управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації”.

 

  1. Замінити у пункті 5 Переліку заходів і завдань регіональної програми слова „департамент фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді облдержадміністрації” на слова „департамент освіти і науки облдержадміністрації”.

 

  1. Замінити у пункті 3 паспорта регіональної програми слова „Регіональний замовник програми або координатор: департамент фізичної культури і спорту сім’ї та молоді облдержадміністрації” на слова „Регіональний замовник програми або координатор: управління молоді і спорту облдержадміністрації, співзамовник – департамент освіти і науки облдержадміністрації”.

 

4. Координацію роботи з виконання цього рішення покласти на департамент соціального захисту населення облдержадміністрації, контроль – на постійну комісію обласної ради з питань науки, освіти, сім’ї та молоді.

Голова Дніпропетровської обласної ради
Гліб ПРИГУНОВ

м. Дніпропетровськ

№ 34-03/VII

25.03.2016 р