Рішення про незастосування процедури банкрутства до комунального підприємства Дніпропетровської обласної ради „Аульський водовід”

 

Про незастосування процедури банкрутства до комунального підприємства Дніпропетровської обласної ради „Аульський водовід”

Керуючись статтею 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 85 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, на підставі звернення комунального підприємства Дніпропетровської обласної ради „Аульський водовід” від 18 травня 2016 року № ВХ-3906/0/1-16, ураховуючи висновки і пропозиції постійної комісії обласної
ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, з метою захищення від банкрутства комунального підприємства Дніпропетровської обласної ради „Аульський водовід” обласна рада  в и р і ш и л а:

 

  1. Не застосовувати процедури, передбачені Законом України
    „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, до комунального підприємства Дніпропетровської обласної ради „Аульський водовід”.

 

  1. Звернутися до Господарського суду Дніпропетровської області
    з клопотанням про незастосування до комунального підприємства Дніпропетровської обласної ради „Аульський водовід” процедури, передбаченої Законом України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

 

  1. Вживати заходів щодо запобігання банкрутству комунальних підприємств, що належать до спільної власності територіальних
    громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства.
Голова Дніпропетровської обласної ради
Гліб ПРИГУНОВ