Звернення голови обласної ради до інвесторів

Шановні колеги та партнери!

Сьогодні Дніпропетровська область є одним з найбільших економічних центрів України та прагне відкритих та взаємовигідних стосунків з інвесторами, адже ми чітко розуміємо, що інвестиції - це створені робочі місця і підвищення соціальних стандартів життя людей в Україні.

Дніпропетровська область володіє усіма параметрами, які роблять її привабливою для інвестицій. Регіон має вигідне географічне положення, потужний промисловий, науковий, інтелектуальний рівень розвитку, високу концентрацію інженерної інфраструктури.

Зі свого боку керівництво області гарантує інвесторам доступність влади, прозорі правила ведення бізнесу, рівний доступ до земельних, транспортних і енергетичних ресурсів.

На регіональному рівні ми здійснюємо комплексну і системну підтримку інвестиційним проєктам.  Для цього в 2011 році було створено Дніпропетровське регіональне інвестиційне агентство (DIA), ефективність якого визнано компаніями інвесторами та представниками бізнес-асоціацій.

Функція DIA - якнайкраще представити потенційним інвесторам всю повноту можливостей регіону, супроводжувати і надавати сприяння на всіх етапах реалізації інвестиційного проєкту - від вибору майданчика і проходження дозвільних процедур до будівництва нового об'єкта і початку роботи.

DIA дозволяє налагодити ефективний міжнародний діалог і зробити процес співпраці максимально комфортним для потенційних партнерів.

Ми - патріоти своєї країни. Найбільше ми цінуємо мир та стабільність! Тому в області створюються необхідні умови для ефективного, стабільного і безпечного ведення підприємницької діяльності.

Щиро будемо раді бачити Вас в Дніпропетровській області, гарантуємо підтримку і супровід кожного інвестиційного проєкту, разом будемо працювати для досягнення успіху!

Голова Дніпропетровської обласної ради
Микола ЛУКАШУК