Про визнання обраним депутатом Дніпропетровської обласної ради наступного за черговістю у виборчому списку РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ДЕМУРУ Антона Львовича

До Дніпропетровської обласної виборчої комісії 15.05.2018 року надійшов лист Дніпропетровської обласної ради у якому повідомляється про те, що до  обласної ради надійшла заява депутата обласної ради САВЄЛЬЄВА Володимира Івановича про дострокове припинення ним повноважень депутата обласної ради в зв’язку з обранням його 29 квітня 2018 року Перещепинським міським головою  Новомосковського району Дніпропетровської області (копія заяви САВЄЛЬЄВА В.І. додається). Відповідно до п.4 ч. 1 ст. 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» повноваження депутата обласної ради САВЄЛЬЄВА В.І. припиняються  без прийняття рішення обласної ради.

САВЄЛЬЄВ В.І. був включений до виборчого списку РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ під номером 34.

Відповідно до частини 1 ст. 90 Закону України «Про місцеві вибори», у разі дострокового припинення повноважень депутата обраного у багатомандатному виборчому окрузі на підставах і в порядку передбаченого Конституцією та законами України, за рішенням територіальної виборчої комісії обраним депутатом визнається наступний за черговістю кандидат у депутати від місцевої організації партії.

Згідно додатку №1 до постанови Дніпропетровської обласної виборчої комісії від 04.11.2015 року №86 «Про затвердження виборчих списків місцевих організацій політичних партій, що отримали п’ять і більше відсотків голосів виборців на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року по виборах депутатів Дніпропетровської обласної ради» наступним за черговістю у виборчому списку РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ під номером  53 затверджено ДЕМУРУ Антона Львовича.

До Дніпропетровської обласної виборчої комісії 16.05.2018 року надійшла заява кандидата в депутати Дніпропетровської обласної ради ДЕМУРИ А.Л. щодо відсутності іншого представницького мандату.

Розглянувши документи, які надійшли 15.05.2018 року та 16.05.2018 року,  керуючись Законом України «Про місцеві вибори», Постановою ЦВК від 02.10.2015 року  №381 «Про Роз’яснення щодо порядку реєстрації обраних депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів та старост сіл, селищ» (зі змінами), враховуючи положення Постанови ЦВК від 05.09.2015 року №228 «Про порядок організації роботи та ведення діловодства у виборчих комісіях з місцевих виборів»,  постанови Дніпропетровської обласної виборчої комісії від 04.11.2015 року №86 «Про затвердження виборчих списків місцевих організацій політичних партій, що отримали п’ять і більше відсотків голосів виборців на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року по виборах депутатів Дніпропетровської обласної ради» обласна виборча комісія

п о с т а н о в л я є: