Новини

Гліб Пригунов: Поки батьки на передовій, діти вступають до військового ліцею

4

Чотирьом хлопцям з Дніпропетровщини випала честь вступити без іспитів до одного з престижних навчальних закладів України — Київського військового ліцею імені Богуна. На запит голови облради Гліба Пригунова керівництвом ліцею для Дніпропетровської області надано спеціальну квоту — 4 місця. Бажаючих потрапити на навчання було близько 30. Усі хлопці пройшли суровий відбір.

Головними вимогами були: міцне здоров`я, високий рівень фізичної та загальної підготовки і патріотизм. Таким чином , чотирьох хлопців з Дніпра, Кривого Рогу, Петриківки та Гвардійського сьогодні урочисто відправили до Києва. У всіх хлопців батьки є учасниками АТО, троє з них і зараз знаходяться на передовій.

2

«Українська армія довела всьому світові свою силу і незламність. В свою чергу, суспільство демонструє повагу і вдячність військовим. Я дякую хлопцям, які обрали собі військову професію, і безпосередньо встали на шлях захисту України, її цілісності та суверенності. Бажаю нашим ліцеїстам взяти все найкраще від своїх батьків та максимум від навчання у провідному ліцеї країни. Та щоб їхня служба відбувалася лише за мирних часів», — зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов.


Майбутній ліцеїст Едуард Відюк сподівається, що дисципліна та військове оточення зроблять з нього справжнього чоловіка та захисника. «Завжди мріяв бути військовим. Для мене велика честь навчатися у ліцеї імені Богуна. Впевнений, що вправно пройду військовий шлях та буду захищати країну, як мій тато та інші чоловіки», — поділився хлопець.

1


У ліцеї ім. Богуна ліцеїсти будуть навчатися 2 роки, 10-11 класи, далі у їхніх планах здобути вищу військову освіту та стати справжніми військовими офіцерами.

3