Новини

Обласна рада оголошує конкурс для громад Дніпропетровщини. З бюджету планується виділити 2 млн грн для співфінансування переможців

7CF210C3-C095-4347-98DF-40E7A59B97E6

Учасники конкурсу «Відродження історико-культурної спадщини Дніпропетровщини» мають розробити власні проєкти туристичної інфраструктури.

«Кургани, монастирі, фортеці — в нашій області 12 000 історичних об‘єктів. Втім, більшість з них не відповідає міжнародним стандартам. Немає головного — інфраструктури, благоустрою, легенди. Сам по собі історичний об‘єкт не може бути туристичним без цього», — розповів заступник голови Дніпропетровської облради Мгер Куюмчян.

За умовами конкурсу громади області мають розробити проєкти та подати заявки на участь до 15 липня 2020 року. Форма заявки доступна за посиланням https://oblrada.dp.gov.ua/documents/rozp-general/rozp-2020/розпорядження-№-131-р-від-24-06-2020-про-обласний/ (додаток 2 до додатка 1).

Обсяг співфінансування проєктів-переможців конкурсу — до 200 000  грн.

Найбільш важливим критерієм при відборі проєктів буде розмір власного внеску громади.

«Не зважаючи на складнощі з епідемією, ми не залишили свого наміру — зробити 2020-й роком гуманізму та розбудови області. У цьому році вперше розвиток внутрішнього туризму відбувається не лише на папері. Ми вже зробили декілька вагомих кроків. Створений сайт, де представлені туристичні маршрути Дніпропетровщини. Оголошені флеш-моб та конкурс серед громад. На це вже закладено бюджет, і перші сучасні туристичні об‘єкти з‘являться саме у цьому році!» — зазначив голова Дніпропетровської облради Святослав Олійник.