Куди тримаємо курс – до бетонних джунглів чи природи? Чому прихильників екологічної усвідомленості більшає? Як знайти баланс між економікою та екологією? На ці питання шукали відповіді учасники Всеукраїнського екобізнес-форуму «Зелена економіка: як досягти балансу», який відбувся у Дніпрі.
До заходу долучились всі відповідальні за питання екології в містах, районах та громадах: фахівці та керівники екологічних та юридичних служб промислових підприємств, топменеджер екокомпаній керівники департаментів екології. Учасники говорили про енергоефективність в промисловості, можливості міжнародного фінансування та бар’єри, виклики та алгоритм поводження з небезпечними відходами для підприємств, контроль стічних вод, оцінки стану забруднення атмосферного повітря тощо.
«Розвиток екологічної сфери — один з пріоритетних напрямків роботи обласної ради. Ми працюємо над розширенням природо-заповідного фонду Дніпропетровщини. Так, на минулій сесії нами створено два регіональних ландшафтних парки й сьогодні їх кількість вже сягнула шести. Це приблизно 3% території регіону. Європейські норми передбачають до 15% і ми активно працюємо аби досягнути цієї позначки. Переконаний, завдяки активній громадській позиції, взаємодії з органами місцевого самоврядування, профільних установ, представниками бізнесу, нам все вдасться», — розповів начальник управління облради з питань екології та природних ресурсів Антон Кумановський.
![!IMG_7664](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/IMG_7664.jpg)
![!IMG_7658](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/IMG_7658.jpg)
![!IMG_7649](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/IMG_7649.jpg)
![!IMG_7624](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/IMG_7624.jpg)
![!IMG_7507](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/IMG_7507.jpg)
![!IMG_7523](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/IMG_7523.jpg)
![!IMG_7485](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/IMG_7485.jpg)
![!IMG_7389](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/IMG_7389.jpg)
![!IMG_7407](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/IMG_7407.jpg)
![!IMG_7350](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/IMG_7350.jpg)
![!IMG_7492](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/IMG_7492.jpg)
![!IMG_7353](https://oblrada.dp.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/IMG_7353.jpg)