Новини

Перша доба в Ріо-де-Жанейро: паралімпійці нашої області приносять Україні дві медалі

%d0%b4%d1%83%d0%b1%d1%80%d0%be%d0%b2-%d0%bf%d0%bb%d0%b0%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%b8%d0%b5

Пловець-паралімпієць Денис Дубров виборов першу срібну медаль на Паралімпіаді-2016 у Ріо-де-Жанейро. У змаганні на 100-метрівці брасом українець лише на 24 соті секунди поступився пловцю з ПАР Кевіну Полу і завершив заплив з результатом 1:05.10.
Паралімпійський чемпіон Лондона-2012 український дзюдоїст Давид Хорава, який виступає у ваговій категорії до 66 кг, завоював бронзову медаль.
%d0%b4%d0%b0%d0%b2%d0%b8%d0%b4Давид Хорава у втішному фіналі виграв у південнокорейця Парку Йонгсеока.
«Ми вітаємо наших спортсменів. Ми вітаємо весь український народ, що спостерігає за мужньою боротьбою наших параолімпійців. Я впевнений, ще неодноразово гімн України буде лунати на цих змаганнях», — зазначив Гліб Пригунов.