Новини

Підсумки юніорського турніру з бадмінтону UKRAINE JUNIOR 2016

1

З 16 по 17 вересня після дворічної перерви у Дніпрі відбувся шостий юніорський турнір з бадмінтону до 19 років UKRAINE JUNIOR 2016. Цей турнір входить до серії турнірів Європейської Федерації бадмінтону European Junior Badminton Circuit 2016/2017.  Високі результати дають змогу спортсменам підвищити свій рейтинг на міжнародній арені та в майбутньому брати участь у чемпіонатах Європи та світу. Ці змагання – один з етапів підготовки до чемпіонату світу, який відбудеться у листопаді в Іспанії.

Усього в змаганнях взяли участь 51 спортсмен. Основна кількість учасників – гравці з різних областей України, а також представники з чотирьох країн: Молдови, Чехії, Казахстану та Угорщини. За призові місця змагались лише представники України. Переможців нагороджував Президент ФБДО, Перший заступник голови Дніпропетровської обласної ради Святослав Олійник.  Вихованці СДЮСШОР ім. К. Вавілова здобули 4 медалі. Данило Боснюк завоював 1 місце в одиночному розряді, а у парному – разом з Данилом Шевченко – 3 місце. У змішаній категорії Данило Боснюк разом із харків’янкою Мариною Ільїнською впевнено здобули 1 місце. У інших категоріях перемогли представники з Харкова: чоловіча пара – Іван Мединський/Кирило Щур, жіноча пара – Анастасія Прозорова/Валерія Рудакова,  жіночий одиночний розряд – Марина Ільїнська.