Новини

Спортсмени з Дніпропетровщини гідно представляють країну та регіон на III Європейських іграх

photo_5249499116290033140_y

Цьогорічні Європейські ігри відбуваються у польському м. Краків й триватимуть з 21 червня по 2 липня. Першість виборюють спортсмени із 48 країн світу. Від Дніпропетровщини — 26 спортсменів.

Нині у медальному заліку Україна — на третьому місці з 25 медалями в активі — 12 золотих, 7 срібних та 6 бронзових. Частину цих нагород вибороли спортсмени з нашого регіону.

Ярослава Магучіх із результатом 1 м 97 см стала чемпіонкою у змаганнях зі стрибків у висоту. Спортсменка підтвердила свій статус лідерки світового сезону у цій дисципліні.

Легкоатлети Станіслав Коваленко та Олександр Соколов в естафеті 4х100 метрів стали переможцями у другому дивізіоні.

Микита Нестеренко у метанні диска посів 4 місце другого дивізіону.

Михайло Кохан з результатом 77.03 м виборов «срібло» в змаганні з метання молота.

Легкоатлети нашого регіону в рамках командного чемпіонату у другому дивізіоні посіли місця:
3 місце — Анна Рижикова (ест. 4х400 МІХ);
4 місце — Тетяна Кайсен (200 м);
8 місце — Станіслав Коваленко (200 м).

Поліна Колеснікова на змаганнях з кульової стрільби у вправі ПП-3 посіла 14 місце, а у вправі ПП-3 мікс — 19 місце.

Всього в рамках ігор відбудеться 16 чемпіонатів Європи, а представники 18-ти олімпійських видів спорту матимуть шанс поборотися за ліцензії на Олімпіаду в Парижі.